2016 m. spalio 30 d.

NARIŲ NAUJIENOS: Atsakingo verslo lyderė atšventė 15 metų veiklos sukaktį

Rasa PRASCEVIČIENĖ, „Ūkininko patarėjo“ korespondentė

Jei šiomis dienomis penkioliktąjį savo veiklos gimtadienį mininti viena iš pirmaujančių įmonių – UAB „Konekesko Lietuva“, prekiaujanti žemės ūkio, statybos ir miško tvarkymo  technika,  teikianti serviso paslaugas mūsų šalyje,  visus vienaip ar kitaip su šios bendrovės veikla  susijusius žmones užsimotų suburti į vieną būrį, tam, tikėtina, nepakaktų  netgi didžiulio futbolo stadiono. Todėl nestebina, kad  vien ištikimiausiųjų klientų, partnerių ir bičiulių ratui surengti šventę „Konekesko Lietuvos“ komanda pasirinko didžiausią šalyje Kauno „Žalgirio“ areną.  Ir nors tradiciškai įprasta, kad gimtadienių proga dovanų paprastai sulaukia sukaktuvininkai, šįkart nutiko priešingai – tai  jie savo svečiams dovanojo dovaną – įspūdingą renginį.

Suomijos kapitalo įmonės UAB „Konekesko Lietuva“  generalinė direktorė Lina Morkūnaitė, skelbdama šventės pradžią, pasidžiaugė, kad per 15 veiklos metų įmonės kolektyvo ir šalies žemdirbių bei kitų partnerių bendradarbiavimas  nuolat tvirtėjo ir tvirtėja. „Dėkojame  už pasitikėjimą. Ateityje taip pat dėsime visas pastangas, kad nenuviltume. Stengsimės tobulėti, gerinti paslaugų kokybę ir gerbti savo klientų lūkesčius“, – kalbėjo L. Morkūnaitė.

UAB „Konekesko Lietuva“  direktorės žodžiams antrino ir žodį – taręs korporacijos „Kesko“ vice prezidentas, dukterinės bendrovės „Konekesko“ (Suomija) vadovas Antti Merilainen. Jis pasidžiaugė, kad Suomijoje ir visose trijose Baltijos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje veikianti įmonė, yra sėkmingai užėmusi technikos pardavimų lyderės pozicijas.

 „Be savo klientų ir partnerių, atstovaujančių aukščiausios kokybės prekių ženklams, tokio aukšto rezultato, be abejo, nebūtume pasiekę. Iš tiesų, mūsų verslo sėkmės garantas yra mūsų klientų sėkmė jų vystomuose versluose“, – pastebėjo Antti  Merilainen, gausios auditorijos itin gausių aplodismentų pelnęs už lietuviškai kartotą  UAB „Konekesko Lietuva“ komandos šūkį „Mums rūpi!“

Pasak Antti  Merilainen, šis šūkis puikiai atspindi „Konekesko Lietuva“ darbuotojų požiūrį į savo veiklą, t. y. jų pastangas bendradarbiauti su klientais ne tik parduodant modernią techniką, bet ir konsultuojant bei teikiant šios technikos aptarnavimo paslaugas.

Renginio dalyvius savo vizitu pagerbęs Suomijos ambasadorius Lietuvoje Christer Michelsson prisiminė, kad prieš 30 m. diplomatinį darbą dirbant Maskvoje, jam užsieniečiui, bent savaitgaliui trumpam išvažiuoti iš  šio miesto buvo labai sudėtinga.  Tačiau kai tokią kelionę susiorganizuoti pavyko, ji buvo būtent į Lietuvą. „Po ilgo laiko vėl esu jūsų šalyje ir be galo džiugu matyti čia įvykusius teigiamus pokyčius. Šiandien Lietuvą ir Suomiją jau vienija ne tik Baltijos jūra, bet ir narystė Europos Sąjungoje bei abiejų šalių verslo bendradarbiavimas“, – kalbėjo ambasadorius Ch. Michelsson.

UAB „Konekesko Lietuva“  mūsų šalyje yra vienintelė žemės ūkio technika prekiaujanti įmonė, kuri yra Lietuvos atsakingo verslo asociacijos LAVA narė.  Tai, kokios  ypatybės tokią įmonę išskiria iš visų kitų jų gausos, priminė LAVA vadovė Audronė Alijošiūtė. „UAB „Konekesko Lietuva yra drąsi, sumani ir veržli įmonė. Tačiau jai rūpi ne tik pelnas, bet ir tai, kokiomis priemonėmis jis uždirbamas. Ir šiuo požiūriu ši bendrovė yra puikus pavyzdys visam mūsų šalies verslo sektoriui“, – kalbėjo A. Alijošiūtė, primindama, kad korporacija „Kesko“ šiuo metu yra pasaulio darniausiai besivystančių verslo įmonių dešimtuke.

Gausūs auditorijos aplodismentai, kuriais buvo sutiktas UAB „Konekesko Lietuva“ Žemės ūkio technikos departamento vadovas Virginijus Apšega, akivaizdžiai patvirtino, kad  scenoje stovi žmogus, iš tiesų vertas atsakingo verslo atstovo vardo.

„Mūsų „variklis“ yra mūsų  klientai. Ir didžiausia dovana mums yra jų  pasitikėjimas. Lietuvos žemdirbiai ypač pamėgo UAB „Konekesko Lietuva“ parduodamą prekės ženklo CLAAS techniką. Per penkiolika metų į mūsų šalies laukus ir kelius jau išriedėjo daugiau kaip 1500 šio gamintojo mašinų. Iš jų vien modernių kombainų – per 1000“, - skaičiavo  V. Apšega. Pasak V. Apšegos, šiuo metu įmonėje dirbantys daugiau kaip 80 įvairių sričių specialistų sudarančių veržlią, atsakingą ir ambicingą komandą.

„Esame žinomi kaip socialiai atsakingi, sąžiningi ir patikimi partneriai. Mūsų dėmesys klientui ir vertybės, kuriomis vadovaujamės savo kasdieniniame darbe, tikimės, daro mus išskirtiniais.

Garsūs pasaulinio mąsto gamintojai, tokie kaip CLAAS, LEMKEN, KOBELCO, PONSSE, ir kiti bendrovę „Konekesko Lietuva“ pasirinko savo oficialia atstove. Klientų patogumui mūsų filialai veikia Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje“, –  vardijo UAB „Konekesko Lietuva“ Žemės ūkio technikos departamento vadovas, pasidžiaugdamas, kad daugelis įmonės specialistų dirba nuo pat jos įsikūrimo pradžios.

„Ūkininko patarėjo“ kalbinti renginio dalyviai taip pat vieningai tvirtino puikiai vertinantys įmonės UAB „Konekesko Lietuva“  komandų regionuose darbą. (...)

Pagal Pagal Rasos PRASCEVIČIENĖS, Ūkininko patarėjo korespondentės parengtą straipsnį

Laimučio Brundzos nuotraukos

 

Narystės forma

Atsakingos veiklos ataskaitos

D. U. K.

Kontaktai / Contacts